Şimdi öyle mi olmalı? Hayatta anlam nasıl bulunur?

List Mist

Member
dijital ses dosyası Podcast – 82. Bölüm

Şimdi öyle mi olmalı? Hayatta anlam nasıl bulunur?19.05.2019 tarihinde yayınlandı| Okuma süresi: 2 dakika


Bazen çok küçük ölçekte yanıtlanması gereken büyük sorular. Modellik işinde beş yılın ardından Sara Nuru daha fazlasının olması gerektiğini fark etti. Kendiniz ve başkaları için bağlılık hakkında bir konuşma.
Sara Nuru (sağda), Nicola Erdmann ve Julia Hackober ile birlikte

kaynak: nerd


Çoğu zaman her şeyi yavaşlatan şey günlük yaşamdır: (sözde) kendini gerçekleştirme, sosyal bağlılık, gerçekten “anlamlı” hissettiğin şey. Ama mantıklı olan, ebeveynler otomatik olarak farklı türde bir anlam deneyimler – ve günlük yaşama rağmen nasıl ve nerede dahil olabilirsiniz? Bu konuyu konuştuğumuz podcast bölümümüzde model ve girişimci Sara Nuru’yu konuk ettik. Yıllardır Etiyopya’daki insanları destekleyen bir yardım kuruluşu olan “Menschen für Menschen”in elçisidir.

O ve kız kardeşi Sali de 2017’de birlikte nuruCoffee’yi kurdu – çünkü yaşam tarzı dünyası olan modellik bir noktada artık onun için yeterli değildi. Ayakkabı markası Toms şimdi Sara Nuru ve ChangemakerXChange projesi ile güçlerini birleştirdi – birlikte, genç girişimciler sosyal fikirlerle desteklenecek. Dünyada bir şeyleri değiştirmek ama aynı zamanda kendi hayatlarına yepyeni bir anlam katmak isteyenler.

Dinlemek için yararlı bir konuşma:


WELT podcast’lerimizi buradan dinleyebilirsiniz.

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak gömülü içeriğin sağlayıcıları bu izni talep ettiğinden, kişisel verilerin iletilmesi ve işlenmesi için geri alınabilir onayınız gereklidir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konumuna getirerek, bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Buna, GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına verdiğiniz onay da dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman anahtar ve sayfanın alt kısmındaki gizlilik aracılığıyla geri çekebilirsiniz.Toms ve Ashoka organizasyonu ile işbirliği içinde yürütülen ChangemakerXChange projesi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

THE REAL WORD’ün bu bölümü, Toms ile birlikte kaydedildi. Şeffaflık ve gazetecilik bağımsızlığı standartlarımızı axelspringer.de/dependence adresinde bulabilirsiniz.

Burada bizi internette bulabilirsiniz:

Gerçek Kelime Podcast’i

Instagram’da @therealwordpodcast

ve Facebook: bize abone olun Burada.


İnternette Nicola Erdmann: @liebeserklaerer
İnternette Julia Hackober: @juliahackober

THE REAL WORD adlı podcast şu adreste bulunabilir:
>>Spotify
>> ses bulutu
>> Deezer
>>iTunes

Veya doğrudan bize abone olun >> RSS beslemesi.

GERÇEK SÖZ günlük hayatın ve pop kültürünün gerçekten önemli sorularını araştıran bir podcast: göğüs özçekimlerinin feminizmle ne ilgisi var? Uzun vadeli ilişki nasıl mutlu kalır? Tasarımcılar neden tişörtlerin üzerine politik sloganlar basarlar – ve TV lisans derecesinden ne öğrenebiliriz? Kısacası: GERÇEK SÖZ aşk, moda, günlük yaşam ve siyaset hakkındadır – o yüzden dinleyin lütfen! Bu arada, ICONIST’in Dijital Editör Direktörü Nicola Erdmann ve Özellik Editörü Julia Hackober mikrofonda.

Bizi Facebook, Instagram ve Instagram’da ICONISTbyicon adı altında takip edin. twitter.