Miyabi Kawai: “Artık kiloyla ilgili yorumları kendimle ilişkilendirmiyorum”

List Mist

Member
dijital ses dosyası Podcast – 83. Bölüm

“Artık kiloyla ilgili yorumları kendimle ilişkilendirmiyorum”05/26/2019 tarihinde yayınlandı| Okuma süresi: 2 dakika


Kendi bedeninizle arkadaş olmayı nasıl öğrenirsiniz? Mükemmel olmasa bile mi? Gerçekçi olmayan güzellik ideallerine karşı savaşan moda tasarımcısı ve stilist Miyabi Kawai ile konuştuk.

BENToplumda kadınların vücutları, arkasındaki kadından daha değerlidir – bu, tasarımcı ve stilist Miyabi Kawai’nin tezlerinden sadece biri. Toplumun kadınlardan ‘beklediği’ standartlara, normlara ve biçimlere uymayabileceğiniz zaman kendinizi sevmenin ne kadar zor olduğuna dair bir kitap yazdı. Ne çabuk kendini nesneleştiriyorsun, kendini optimize etmeye çalışıyorsun, kendini olduğun gibi kabul edemiyorsun.

Podcast’te, bize annesinin neden daha zayıf bir kız çocuğu isteyebileceğinden, ünlünün “değerine” bağlı olarak neden kırmızı halıda yürüyen bir çizgi olduğundan ve kendini sevme ve kendini sevme konularını nasıl ele aldığından bahsediyor. sözde yüzeysel endüstrisinde vücut pozitifliği atlar Konuşmayı dinleyin:


WELT podcast’lerimizi buradan dinleyebilirsiniz.

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak gömülü içeriğin sağlayıcıları bu izni talep ettiğinden, kişisel verilerin iletilmesi ve işlenmesi için geri alınabilir onayınız gereklidir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konumuna getirerek, bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Buna, GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına verdiğiniz onay da dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman anahtar ve sayfanın alt kısmındaki gizlilik aracılığıyla geri çekebilirsiniz.


Miyabi Kawai (sağda), Julia Hackober ve Nicola Erdmann ile stüdyoda

kaynak: nerd


Miyabi Kawai’nin kitabı Rowohlt tarafından yayınlandı:


Kaynak: Rowohlt
Burada bizi internette bulabilirsiniz:

Gerçek Kelime Podcast’i

Instagram’da @therealwordpodcast

ve Facebook: bize abone olun Burada.


İnternette Nicola Erdmann: @liebeserklaerer
İnternette Julia Hackober: @juliahackober

THE REAL WORD adlı podcast şu adreste bulunabilir:
>>Spotify
>> ses bulutu
>> Deezer
>>iTunes

Veya doğrudan bize abone olun >> RSS beslemesi.

GERÇEK SÖZ günlük hayatın ve pop kültürünün gerçekten önemli sorularını araştıran bir podcast: meme özçekimlerinin feminizmle ne ilgisi var? Uzun vadeli ilişki nasıl mutlu kalır? Tasarımcılar neden tişörtlerin üzerine politik sloganlar basarlar – ve TV lisans derecesinden ne öğrenebiliriz? Kısacası: GERÇEK SÖZ aşk, moda, günlük yaşam ve siyaset hakkındadır – o yüzden dinleyin lütfen! Bu arada, ICONIST’in Dijital Editör Direktörü Nicola Erdmann ve Özellik Editörü Julia Hackober mikrofonda.

Bizi Facebook, Instagram ve Instagram’da ICONISTbyicon adı altında takip edin. twitter.