GERÇEK SÖZCÜ Podcast – Düğün planlamasındaki en büyük çekişme kemikleri mi? misafir ve para!

List Mist

Member
Gerçek Söz Podcast – 81. Bölüm

Bir düğün planlarken en büyük çekişme kemikleri? misafir ve para!05/12/2019 tarihinde yayınlandı


Düğün planlaması ile ilgili en önemli soruları cevaplıyoruz: Davetli listesini nasıl bir araya getiriyorsunuz? Çocuklara izin var mı? Elbisenin maliyeti ne olabilir? Ve evliliğin kıyamet gününden önce başarısız olmasını nasıl önlersiniz?!

WELT podcast’lerimizi buradan dinleyebilirsiniz.

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak gömülü içeriğin sağlayıcıları bu izni talep ettiğinden, kişisel verilerin iletilmesi ve işlenmesi için geri alınabilir onayınız gereklidir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konumuna getirerek, bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Buna, GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına verdiğiniz onay da dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman anahtar ve sayfanın alt kısmındaki gizlilik aracılığıyla geri çekebilirsiniz.


İlgili Bağlantılar:


ayrıca okuayrıca oku


Düğün resepsiyonu sırasında bahçede kucaklayan genç çift


ayrıca oku


Pippa Middleton ve James Matthews'ın Düğünü


ayrıca oku


Cover_new_The Real World

Burada bizi internette bulabilirsiniz:


Gerçek Kelime Podcast’i

Instagram’da @therealwordpodcast

ve Facebook: bize abone olun Burada.


İnternette Nicola Erdmann: @liebeserklaerer
İnternette Julia Hackober: @juliahackober

THE REAL WORD adlı podcast şu adreste bulunabilir:
>>Spotify
>> ses bulutu
>> Deezer
>>iTunes

Veya doğrudan bize abone olun >> RSS beslemesi.

GERÇEK SÖZ günlük hayatın ve pop kültürünün gerçekten önemli sorularını araştıran bir podcast: meme özçekimlerinin feminizmle ne ilgisi var? Uzun vadeli ilişki nasıl mutlu kalır? Tasarımcılar neden tişörtlerin üzerine politik sloganlar basarlar – ve TV lisans derecesinden ne öğrenebiliriz? Kısacası: GERÇEK SÖZ aşk, moda, günlük yaşam ve siyaset hakkındadır – o yüzden dinleyin lütfen! Bu arada, ICONIST’in Dijital Editör Direktörü Nicola Erdmann ve Özellik Editörü Julia Hackober mikrofonda.

Bizi Facebook, Instagram ve Instagram’da ICONISTbyicon adı altında takip edin. twitter.