SABİT BEŞİK ÇÖZÜMLERİ

büşra

Member
SABİT BEŞİK ÇÖZÜMLERİ

Park Yatak

Park yatak kafamı uzun süre meşgul eden ürünlerden biriydi. Özellikle kapanıp seyahatlere götürülebilir olması, 3 aydan sonra üst parçasının sökülüp oyun parkı olarak belki de 2 yaşına kadar kullanılması işlevselliğini arttıran özelliklerdi. Üstelik sepetler ile neredeyse aynı fiyata sahiptiler. Ancak park yatakların büyük olanları 100cmx70cm gibi boyutlarda, küçükleri ise oyun alanı olarak kullanmak için fazla dar ve her iki türün de hafif olduğunu söylemek zor. Yerleştirilen odada azımzanmayacak bir alanı kaplıyor, tekerlekli olsa bile gün içerisinde odadan odaya götürmek mümkün değil. Ancak salona ayrı, ebeveyn odasına ayrı beşik almayı düşünüyorsanız, odada genişçe bir yeriniz varsa ve ileride oyun parkı olarak kullanacaksanız bu size uygun bir ürün. Açıkcası çift fonksiyonlu, uzun vadeli kullanımlarına rağmen park yatakların evdeki görünüşünü de hantallığını ben pek beğenmedim. Ancak alıp kullanan ve memnun kalan çok sayıda kullanıcı olduğunu da araştırmalarım sonucu öğrendim. Fiyat marka, kalite ve boyuta göre değişken: 1150-2390TL.