Funna Baby Portatif Sepet

kübra

Member
Funna Baby Portatif Sepet

Aradığım tüm özellikleri karşılayan, bence fiyatını tam olarak haketmeyen ama piyasada muadili ya da uygun fiyatlı bir başka seçeneği de olmayan bu ürün son derece kullanışlı. Altı makas ayaklı, üst bölümü Funna baby marka nevresim ve kılıf ile kaplanmış hasır bir sepetten oluşuyor. Piyasada buna benzer bol dantelli, yerlere kadar etekli modeller de mevcut, ancak bana sorarsanız fazla abartılı salon perdesini andırıyorlar. Ayrıca ne kadar çok kumaş o kadar mikroorganizma diyor, uyarıyorum. Bu ürün çok hafif, gün içerisinde gittiğiniz her yere rahatlıkla çekilebilir ya da sepet bölümü sapından tutulup port bebe gibi kolayca taşınabilir. Seyahatler için gayet uygun: Bagaja atılıp otel odasına kurulabilir. Küçük olduğundan dar yatak odaları için de gayet uyumlu. Tentesi uykudaki bebeği dış etkilerden, aşırı ışıktan koruyan bir bariyer gibi, istenirse indirilebiliyor. Bebeğin yapısal iriliğine göre değişir ama sanıyorum 4 aydan fazla kullanmaya uygun değil. Makas birleşimli ayaklar sökülüp bir dolap arkasına rahatça kaldırılabilir. Sepet de ileride oyuncak sepeti olarak değerlendirilebilir. Ya da 2. çocuk için bir dolap üstünde kolayca saklanabilir. Fiyatı üzerindeki nevresim takımına göre değişebiliyor: 1340-2390 TL.